Żegocina 378

32-731 Żegocina
email: cksit@zegocina.pl

Telefon  14 613 20 35

KM

W każdy czwartek w świetlicy w Łąkcie Górnej odbywają się zajęcia dwóch grup tanecznych. Należą do nich dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łąkcie Górnej. Dziewczęta pilnie ćwiczą układy taneczne pod okiem instruktorki Katarzyny Rogóż. Mają już za sobą pierwsze występy na uroczystościach szkolnych.

KM

Od około dwóch lat w świetlicy w Łąkcie Górnej działa Stowarzyszenie  "Z NURTEM SANKI".  Na cotygodniowych spotkaniach członkinie Stowarzyszenia tworzą różnego rodzaju rękodzieła (stroiki, ozdoby itp.), gotują potrawy i robią przetwory. Swoje wyroby prezentują na targach żywności, konkursach i festynach. Chętnych do kupna tych wyrobów zapraszamy do świetlicy w godzinach od 16:00 do 21:00 od wtorku do piątku. Stowarzyszenie przyjmuje też zamówienia na pierogi i uszka wigilijne.

KM

W dniach 13, 20 i 27 września miał miejsce cykl spotkań w ramach projektu zwiększania zgłaszalności Kobiet w wieku 50 - 59 lat do populacyjnego programu wykrywania raka piersi prowadzonego metodą mammografii przesiewowej na terenach wiejskich i i małomiasteczkowych woj. małopolskiego. Spotkania prowadziła Małgorzata Kępa. Zainteresowanie tematem było duże. Już na pierwszym spotkaniu pojawiło się ponad 30 osób.

KM

Ferie zimowe w 2017 r. w świetlicy w Łąkcie Górnej upłynęły pod znakiem super zabawy. Dzieci uczestniczyły w różnych konkursach, uczyły się robić i piec pizzę, zapiekanki, rogaliki i ciasteczka, z czego najciekawsza była oczywiście degustacja. W międzyczasie były zabawy w zgadywanki, kalambury, tenis stołowy, kręgle oraz nauka gry w bilarda.
Dzieci wykazały się również dużym talentem artystycznym na zajęciach z papieroplastyki. Zrobiły flakoniki, bukieciki oraz kartki Walentynkowe. Najciekawsze prace zostały nagrodzone.
Na zakończenie wszystkie dzieci zostały obdarowane drobnymi upominkami. 


Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych