Żegocina 378

32-731 Żegocina
email: cksit@zegocina.pl

Telefon  14 613 20 35

KM

Instruktor: Wanda Kłósek

Godziny otwarcia:
Wtorek                17.00 – 21.00
Piątek                  17.00 – 21.30
Sobota                 17.00 – 21.30

Proponowane zajęcia:

- Tenis stołowy
- Bilard
- Zajęcia plastyczne
- Gry stolikowe, piłkarzyki

KM

Świetlica Wiejska w Bytomsku w czasie ferii cieszyła się dużym zainteresowaniem. Spędzała w niej czas mieszkająca tutaj młodzież oraz dzieci. W czasie ferii prowadzone były zajęcia sportowo-ruchowe, manualno-plastyczne oraz kulinarne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gry edukacyjne. ulubionym zajęciem starszej młodzieży była gra w tenisa stołowego oraz piłkarzyki. Młodsze dzieci natomiast bardzo chętnie malowały farbami. Korzystając ze zbliżających się walentynek, dzieci samodzielnie wykonały torebki prezentowe oraz ozdobne okulary. Z małych karteczek dzieci wykonały piękną i kolorową kulę ozdobną. Podczas zajęć kulinarnych dzieci zrobiły smaczne oponki oraz sałatkę owocową. Dzieci wykonały również piękne kwiaty z bibuły, które mogą wykorzystać do ozdobienia palm wielkanocnych. Podczas zajęć dzieci były zadowolone i ciekawie wykorzystały to, co było dla nich przygotowane.

KM
W dniu 22.09.2017r w Świetlicy odbyło się zebranie wiejskie na którym poruszono bieżące sprawy dotyczące naszej miejscowości.
W pierwszej kolejności poruszono sprawy budowy kanalizacji i wodociągu we wsi Bytomsko. W zebraniu licznie wzięli udział mieszkańcy wsi. Na zebranie został zaproszony Pan Wisław Dudziak - Dyrektor Zarządu Gospodarki Komunalnej, Pani Lucyna Nowak- Przewodnicząca Rady Gminy oraz pracownik Urządu Gminy Żegocina Pan Józef Pączek. 

KM
W dniu 18.10.2017r w Świetlicy Wiejskiej w Bytomsku odbyło się spotkanie dotyczące profilaktyki i wykrywania raka piersi u kobiet. Spotkanie prowadziły Panie Małgorzata Kępa i Renata Skórnóg. Spotkanie prowadzone było pod hasłem "Pomyśl o sobie już dziś".

KM

Tak jak w latach poprzednich na czas ferii zimowych Świetlica Wiejska w Bytomsku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci.W czasie dwóch tygodni zimowego wypoczynku odbyło się  wiele zajęć, w których brało udział około 15 dzieci. Na młodych feriowiczów czekało mnóstwo atrakcji, od zajęć plastycznych, manualnych po zabawy i gry edukacyjne.  Śladami swoich babć, dzieci mogły nauczyć się wykonywać robótek na drutach i piec ciasteczka. Podczas zajęć,  wykonywały również prześliczne kwiaty techniką origami. Różnorodność przygotowanych zajęć sprawiła, że nikt na nudę nie narzekał, natomiast zajęcia okazały się doskonałą alternatywą dla dzieci, które ferie spędzały w domu.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych