Żegocina 378

32-731 Żegocina
email: cksit@zegocina.pl

Telefon  14 613 20 35

KM
Odsłony: 3763

„ . . . najlepsze te małe kina, gdzie wszystko się zapomina . . .”

  P1090110W Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Żegocinie w grudniu 2016 r. powstało 20-sto osobowe społecznościowe Kino za Rogiem „ŻEGOTKA”. Oficjalne otwarcie miało miejsce 11 stycznia 2017 r.

Ideą Kina za Rogiem jest stworzenie sieci małych kin, które promują repertuar ambitny często nie dostępny w wielkich multipleksach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów technicznych. Najwyższej jakości dźwięk i obraz jak w dużym kinie, połączone z miłą atmosferą kameralnego kina, gdzie można obejrzeć film wspólnie z grupą przyjaciół, znajomych czy rodziną. Dużą zaletą naszego kina jest to, że każdy bilet kosztuje jedynie 5 złotych! Można śmiało powiedzieć, że jest to Kino za piątkę i na piątkę!

Dajemy możliwość wynajęcia kina na prywatny „Seans na Życzenie”, po wcześniejszej rezerwacji sali kinowej. Film można wybrać z bogatej filmoteki na stronie www.kinozarogiem.pl.

„URODZINY W KINIE”

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie dla swojego dziecka i . . . nie tylko. Urodziny w kinie to fajna i oryginalna alternatywa dla imprez organizowanych w domu.  Udostępniamy zaplecze kuchenne (poczęstunek organizują rodzice). Podczas imprezy wymagana jest obecność osoby dorosłej.

P1090111„WAGARY W KINIE”

Wychodzimy naprzeciw przedszkolom i szkołom wykorzystując film jako urozmaicenie programu nauczania. Zapraszamy grupy zorganizowane z przedszkoli i szkół. W repertuarze Kina za Rogiem znajdują się zekranizowane lektury szkolne i filmy edukacyjne.

Dajemy możliwość zorganizowania konferencji, szkoleń, spotkań prosprzedażowych.

Zerwij z nudnym obrazem szkolenia, wykorzystaj magię kina.

WYKORZYSTAJ MAGIĘ SREBRNEGO EKRANU, żeby w łatwy i efektowny sposób zwiększyć atrakcyjność konferencji, szkolenia czy prelekcji.

Oferta Kina za Rogiem jest bardzo obszerna. W repertuarze znajduje się klasyka filmowa, polskie i zagraniczne produkcje, filmy fabularne, dokumentalne, komedie jak również bajki dla dzieci. Repertuar kina staramy  się układać tak, aby wszyscy kinomani znaleźli coś dla siebie. Słowem dla każdego coś dobrego.

 NIE SIEDŹ W DOMU – PRZYJDŹ DO KINA !!!

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych