Żegocina 378

32-731 Żegocina
email: cksit@zegocina.pl

Telefon  14 613 20 35

Aktualności

KM
Odsłony: 526

Wójt Gminy Żegocina Wojciech Wrona oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Żegocinie zapraszają na zawody pływackie, które odbędą się na basenie w Łąkcie Górnej w niedzielę 16 sierpnia o godzinie 14.00.

Zawodnicy zostaną podzieleni na 2 kategorie wiekowe:
1) do 14 lat
2) od 15  lat

Konkurencja będzie polegała na dwukrotnym przepłynięciu długości basenu (łącznie 50 m). Kto zrobi to w najkrótszym czasie, zwycięży w swojej kategorii.

Zgłoszenia do udziału w zawodach pływackich odbędą się godzinę przed zawodami (o godz. 13) bezpośrednio u ratownika.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci bonów podarunkowych do sklepów DECATHLON, medale oraz dyplomy. Zapraszamy do udziału!

Oprócz zawodów, w tym dniu czeka na dzieci oraz dorosłych mnóstwo atrakcji: warsztaty kreatywne dla dzieci z RERUM  (poduszki, łapacze snów), aqua zumba z Ewą Janisz, pokaz ratownictwa WOPR, pokaz pierwszej pomocy, mecz water polo (piłka wodna), mecz siatkówki plażowej oraz wiele innych konkurencji sportowych, a także bańki mydlane XXL, twister oraz chusta animacyjna. Dodatkową atrakcją zapewnioną przez firmę Magia Kawy i Herbaty będą warsztaty parzenia herbaty metodą Gong - fu cha podczas której zdegustujemy herbatę Oolong oraz pu-erh. Zabawę będzie umilać maskotka Minionek oraz Olaf.

W związku z sytuacją epidemiczną prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa!